Kurzy

Kurzy

Spolupráce s krystaly má mnoho podob a všechny nás podporují v našem osobním a duchovním růstu. Rozvoj a kultivace osobnosti vede neomylně k rozvoji našich “duchovních” schopností, a naopak duchovní rozvoj by měl vést k rozvoji kvalit naší osobnosti. Přesto vnímám jako velmi podstatné primárně pracovat na své osobnosti a její kultivaci, protože pokud nechápeme své “lidství”, dokud si neuvědomujeme svoje stíny a svět, ve kterém žijeme nedokážeme vnímat realisticky, mohou nás nezpracované záležitosti při duchovní praxi dosti potrápit.

Proto mají kurzy, které pořádám svou posloupnost a není možné kurz Spolupráce s krystaly I. přeskočit. Je zaměřený na rozvoj osobnosti a zpracovávání svých stínů, ale také na rozvoj a přijetí svých darů. Krystaly nám mohou být v tomto úžasnými průvodci, dá se říci učiteli i léčiteli dohromady. Pokud budete na cestě osobního růstu s krystaly postupovat svědomitě, dostane se vám všestranné péče a krystaly vám pomohou pofoukat bebíčka, opravit co bylo rozbito, posílí vaše sebevědomí a rozšíří vaše vědomí natolik, že poznáte sebe samé a budete připraveni na rozvoj duchovní.

Kurz Spolupráce s krystaly I.

A zde je on-line verze Spolupráce s krystaly I.

On-line kurz Spolupráce s krystaly – Úvod do světa krystalů

 

 

Hlavním tématem kurzu Spolupráce s krystaly II. je rozvoj duchovní. V kurzu se dozvíte, jakým způsobem lze s krystaly pracovat při rozšiřování svého vědomí, jak vědoměji přijmout svou multidimenzionalitu, jak se s krystaly propojit v rámci jiných realit, než je tato a co to pro vás bude znamenat v běžném životě. Povím Vám o různých “tvářích” jednotlivých krystalů (všechny samo sebou probrat nestihneme) a vhodnosti jejich využití pro různé účely. Základní znalosti z kurzu prvního budu považovat za samozřejmé a budu na ně navazovat, proto i z toho důvodu není možné začít rovnou dvojkou.

Kurz Spolupráce s krystaly II.

 

Dostávám též otázky, zda budu kurzy dělat i jinde než v Praze. Momentálně nemám v plánu je pořád jinde, Praha je dobře dostupná ze všech koutů naší země a pokud v budoucnu budou kurzy i jinde, tak spíše blíže k mému domovu, tedy směr Šumava. Aktuální termíny a jejich dostupnost se dozvíte u jednotlivých kurzů nebo v mém eshopu, případně v událostech na Facebooku Křišťálové komnaty.

 

NOVINKY LETOŠNÍHO ROKU

On-line workshop “Jarní detox s krystaly”

On-line workshop “Detox s krystaly”

 

On-line kurz Krystalové mřížky – Spolupráce s krystaly v praxi

On-line workshop “aktivace energetických center s krystaly”