O mně

Zájem lidí o minerály v posledních letech (či desetiletích) není módou, ale je přirozeným důsledkem zvyšování vibrací naší planety i lidstva. Právě kvůli zvýšení vibrací minerály houfně opouštějí tmu, ticho a klid uvnitř matky Země a vycházejí ven na světlo, aby nám mohli být průvodci v této přenádherné, ale náročné době přechodu Země do jiných dimenzí. Už dávno neplatí, že je těžké získat určitý druh krystalu, pokud jej “chcete”, protože nabídka ke koupi je skutečně pestrá.

Napojení na minerální říši není o talentu či předurčenosti (a už vůbec ne o vyvolenosti), ale o volbě a lásce. Jsem přesvědčená o tom, že každý, kdo krystaly skutečně miluje a chce s nimi spolupracovat, může se naučit vnímat jejich energie a poselství. Mě ke krystalům přivedly před lety včely, ale tento příběh není podstatný. Podstatné je, že jsem se rozhodla, že skutečně chci poznat bytosti, kterými krystaly jsou. Věděla jsem, že studium toho, co kdo o krystalech napsal není mou cestou, protože informace v knihách často pochází z období, kdy energie na Zemi byly jiné a krystaly se od té doby tak jako my lidé transformovaly a změnily své vyzařování.

Od té doby jsem s minerální říší v trvalém kontaktu, nejen fyzickém. Vše, co na tomto webu píšu i žiju, proto nepíšu o krystalech, které jsou mimo můj záběr, protože jim (zatím) z nějakého důvodu nerozumím. Témata, na která dělám krystalové mřížky (všechny najdete na Instagramu či Facebooku), volím dle aktuální situace a pokud se Vás téma dotkne, skrze svůj záměr se můžete na mřížku napojit a otevřít se jejím energiím. Všechny popisy kamenů, které zde najdete, jsou z mé vlastní zkušenosti s minerály, nebo informace získané přímo od nich. Je to můj osobní pohled, nemusí se shodovat s tím Vaším či s jinými zdroji.

Krystaloterapii se věnuji hlavně skrze šperky, které tvořím, jejich nabídku najdete v e-shopu. Pokud chcete udělat šperk na míru, napište mi email. Dále pořádám kurzy o krystalech, krystaloterapii a krystalových mřížkách, jejichž záměrem je lepší napojení a pochopení principů, na kterých s námi krystaly komunikují a skrze které na nás krystalů působí.

Vítám Vás v Křišťálové komnatě

Tereza Stropnická