Spolupráce s minerály, krystalové mřížky a krystaloterapie

O mně

Mé jméno je Tereza a web Křišťálová komnata jsem dostala darem od své kamarádky Petry, která umí naprosto fenomenálně číst z akáši. Já tuto „výzvu“ přijala a ačkoliv mi nebylo vůbec jasné, co přesně bude web obsahovat, název mně vedl jasným směrem.

Od dětství jsem byla „přecitlivělá“, jako malá holčička jsem ve všem vnímala vědomí, energie a milovala přírodu. Ačkoliv jsem dlouhé roky toužila být veterinářkou právě z lásky ke zvířatkům, nakonec jsem tento svůj sen nechala rozpustit se, protože podstata této práce byla pro mně příliš hrubohmotná. Slovo léčení mi však stále kdesi uvnitř blikalo jako jeden z mých životních úkolů. O přírodní či alternativní léčení všeho druhu jsem se zajímala dlouhé roky, vlastně když se ohlédnu zpět, už je to 20 let. Žádný ze směrů alternativní léčby se mi však nedostal pod kůži natolik, aby mě pohltil, uchvátil, nadchnul…, abych ucítila souznění, abych věděla, že tady jsem doma.

K minerálům jsem se dostávala velmi pomalu, ačkoliv jsem vždy doma měla pár křišťálů a šperků z polodrahokamů, komunikaci s nimi jsem se otevřela až v době, kdy jsem dostala tento web. Od té doby u nás doma stále přibývají další a další krystaly, které se staly mými přáteli, průvodci a učitely. To díky nim jsem „objevila“ krystaloterapii jako směr, kterým chci jít, který mi dává smysl, protože přesně tohle jsem dělala už dávno. Díky krystalům se ve mně vynořily zcela jasné vzpomínky na mé „dávné“ životy v Lemurii, Atlantidě (i na jiných planetách), kde lidé s krystaly spolupracovali zcela běžně.

Posláním Křišťálové komnaty je přinášet informace o tom, jak s krystaly spolupracovat, jak se s jejich pomocí léčit jak fyzicky, tak duševně. Jak se naučit za pomoci krystalů číst informace z akáši, jak ve spolupráci s nimi realizovat své sny, touhy a záměry. Můžu Vás naučit, jak se otevřít tomu, co nám krystaly předávají. Jsem vděčná, že můžu vnímat jejich poselství, jejich vědomí jednoty, jejich radost z každého, kdo se otevírá jejich vysokým vibracím. Zájem lidí o minerály v posledních letech (či desetiletích) není módou, ale je přirozeným důsledkem zvyšování vibrací naší planety i lidstva. Právě kvůli zvýšení vibrací minerály houfně opouštějí tmu, ticho a klid uvnitř matky Země a vycházejí ven na světlo, aby nám mohli být průvodci v této přenádherné, ale náročné době přechodu Země do vyšších dimenzí.

Všechny popisy kamenů, které zde najdete, jsou z mé vlastní zkušenosti s minerály, nebo informace získané přímo od nich. Je to můj osobní pohled, nemusí se shodovat s tím Vaším či s jinými zdroji.

Vítám Vás v Křišťálové komnatě

krystalová mřížka