Zájem lidí o minerály v posledních letech (či desetiletích) není módou, ale je přirozeným důsledkem zvyšování vibrací naší planety i lidstva. Právě kvůli zvýšení vibrací minerály houfně opouštějí tmu, ticho a klid uvnitř matky Země a vycházejí ven na světlo, aby nám mohli být průvodci v této přenádherné, ale náročné době přechodu Země do jiných dimenzí. Už dávno neplatí, že je těžké získat určitý druh krystalu, pokud jej “chcete”, protože nabídka ke koupi je skutečně pestrá.

Napojení na minerální říši není o talentu či předurčenosti (a už vůbec ne o vyvolenosti), ale o volbě a lásce. Jsem přesvědčená o tom, že každý, kdo krystaly skutečně miluje a chce s nimi spolupracovat, může se naučit vnímat jejich energie a poselství. Mě ke krystalům přivedly před lety včely, ale tento příběh není podstatný. Podstatné je, že jsem se rozhodla, že skutečně chci poznat bytosti, kterými krystaly jsou. Věděla jsem, že studium toho, co kdo o krystalech napsal není mou cestou, protože informace v knihách často pochází z období, kdy energie na Zemi byly jiné a krystaly se od té doby tak jako my lidé transformovaly a změnily své vyzařování.

Od té doby jsem s minerální říší v trvalém kontaktu, nejen fyzickém. Vše, co na tomto webu píšu i žiju, proto nepíšu o krystalech, které jsou mimo můj záběr, protože jim (zatím) z nějakého důvodu nerozumím. Témata, na která dělám krystalové mřížky (všechny najdete na Instagramu či Facebooku), volím dle aktuální situace a pokud se Vás téma dotkne, skrze svůj záměr se můžete na mřížku napojit a otevřít se jejím energiím. Všechny popisy kamenů, které zde najdete, jsou z mé vlastní zkušenosti s minerály, nebo informace získané přímo od nich. Je to můj osobní pohled, nemusí se shodovat s tím Vaším či s jinými zdroji.

Součástí Křišťálové komnaty je jak tento web plný informací, tak i moje šperkařská dílna, ve které tvořím šperky z mědi a minerálů. Šperky jsou nejúžasnější formou krystaloterapie, protože je můžeme nosit stále u sebe, navíc mají i estetický aspekt. Pokud chcete vyzkoušet vše o čem píšu v praxi, navštivte můj e-shop, ve kterém najdete velkou nabídku nejen šperků, ale také krystalů a doplňků pro tvorbu krystalových mřížek. Také se zde můžete přihlásit do kurzů o krystalech, mřížkách a krystaloterapii, či on-line workshopů, při kterých můžete energii krystalů za mé podpory snadno integrovat a napojit se tak na minerální říši.

 

 

Vítám Vás v Křišťálové komnatě

Tereza Stropnická

 

Co vlastně nabízím?