Workshop detox s krystaly – úvod

 

Celý náš svět tvoří energie. Všechny jeho vrstvy, od těch hrubohmotných, které tvoří naše těla a svět okolo až po ty velmi jemné, které jsou vibračně mimo dosah našeho vědomí. Ačkoliv je podtitulem workshopu „restartujte své energetické tělo“, součástí detoxu bude i tělo fyzické, protože i to je energií. První den workshopu je takový seznamovací a hlavně otevírací. Je totiž na vás, nakolik se chcete zapojit, otevřít se podpoře krystalů a krystalových mřížek, které mám pro tento záměr připravené já, nebo i těm, se kterými budete pracovat vy sami.

Minerály a krystaly, se kterými budeme pracovat mají jak svou hmotnou část, tak i tu nehmotnou či jemnohmotnou, která není vidět. Zrovna tak my sami máme hmotnou část, kterou tvoří minerály a voda, ale také jemnohmotné vrstvy. Své vlastní jemnohmotné části skrze energii krystalů pročistíme a vyladíme do toho nejlepšího možného stavu, jakého můžeme dosáhnout a vše ukotvíme do hmotného těla skrze minerály v něm obsažené.

Naše fyzické tělo je krystalová mřížka, která si zaslouží čas od času vyčistit a rekalibrovat. Když se své hmotné schránce budeme pravidelně věnovat, odvděčí se nám nejen pevným zdravím a vitalitou, ale hlavně bude schopná snášet mnohem vyšší vibrační frekvence a stane se doslova akumulátorem životní energie. A co je hlavní, vitální fyzické tělo nám umožní rozšířit své vědomí mnohem rychleji a intenzivněji, nežli tělo unavené a zanesené. Tak jako je nemožné do špinavé sklenice nalít průzračně čistou vodu, je zrovna tak nemožné v zatíženém fyzickém těle realizovat svou pravou podstatu – své vyšší já v plné jeho síle. A samozřejmě si posvítíme i na jemnohmotné části naší bytosti, projdeme vrstvu po vrstvě a zvědomíme si různá omezení a bloky, které nám působí těžká energie, kterou budeme rozpouštět a čistit.

Co nás tedy v dalších dnech čeká?

Každý den získáte přístup k jedné části workshopu zde na webe, jejíž součástí je krystalová mřížka s podpůrným záměrem. Nechte její energie na sebe působit, uložte si její fotku a během dne na ní občas mrkněte, i když to není nezbytné. Tato mřížka ve vás nastartuje očistný proces, který budete nadále podporovat osobní prací s krystaly, ke které dostanete návod a rozhodně doporučuji tuto část nepodceňovat, protože právě při ní se jak o sobě, tak i o konkrétních krystalech mnohé dozvíte. Tuto samostatnou část práce můžete pojmout jednak jako klidnou meditaci, při které si lehnete do příjemného a klidného prostoru a krystaly si položíte na patřičná energetická místa, tak i jako aktivní meditaci, kterou může být třeba procházka v přírodě a krystaly při ní budete držet ve svých dlaních, které obsahují reflexní dráhy a energii krystalů dostanou přesně tam, kam bude potřeba. Součástí bude i textová část, která bude mít za úkol vysvětlit, jak jednotlivá energetická centra fungují, co pro nás dělají a co jsou příznaky jejich nedostatečné funkčnosti a nakonec ještě téma rozvedu a doplním ve videu.

Jaké krystaly budete potřebovat?

Pro samostatnou práci budete potřebovat selenit, černý turmalín (skoryl), křišťál a topaz. Na velikosti tentokrát vůbec nezáleží, protože se skrze ně napojíme na sílu celého druhu. Pokud bude pro vás proces trochu vyčerpávající, což se při čištění stát může, tak bych doporučila na noc pod polštář umístit růženín, kunzit nebo růžový turmalín, které vám pomohou lépe přijímat celý detoxikační proces.

Čím podpořit detoxikační proces?

Kromě práce s krystaly a svým vědomím můžeme ještě svůj záměr restartovat energetické tělo posílit ještě zvýšenou péčí o tělo fyzické. Konkrétně doporučuji odlehčit stravu, pokud jíte maso, tak se mu pokuste vyhnout, pokud jste vegetarián či vegan, tak vynechte luštěniny. Samozřejmě vše s ohledem na možnosti a zdravotní stav vašeho těla. Dále doporučuji pít zvýšené množství čisté vody, případně začít ráno třeba kopřivovým čajem. Dopřejte si více odpočinku, každý den si dejte třeba horkou vanu a masírujte si kůži masážním kartáčem, ať může pokožka volně dýchat a vydechovat vše nepotřebné a nežádoucí.