On-line workshop “Cesta sebepoznání s krystaly, aneb objevte své skutečné já!”

On-line workshop “Cesta sebepoznání s krystaly, aneb objevte své skutečné já!”

Znát sám sebe, vědět, co je naše síla i slabost, to je to nejvíc, co můžeme mít. Jako bohatství se označují různé věci či kvality, někdo za největší bohatství považuje čas, který tu můžeme prožít. Ale k čemu je nám čas, když nevím, jak s ním naložit, jak prožívat naplno svůj vlastní život a jak žít v takovém levelu, který je pro nás konstruktivní a příjemný? V tomto workshopu budeme odhalovat, kdo skutečně jsme, bez všech masek, bez toho, co si o nás myslí druzí, bez srovnávání se se svým okolím či ideály. Pojďme se ponořit do svého nitra a na světlo světa, a hlavně na světlo svého vědomí pojďme vytáhnout tu nejlepší a nejsilnější verzi sebe samých. Tu, která je naprosto jedinečná, nezatížená programy, traumaty a bloky, pojďme uchopit svou sílu, krásu, moudrost a hlavně sebeúctu, která nám umožní promítnout nově nalezený stav vědomí promítnou do vnějšího světa. Do všech vztahů, do sebe hodnoty a toho, co si dovolím přát, do sebelásky a péče o své tělo i duši.

Při workshopu budeme pracovat s krystaly, které jdou “použít” na mnohem hrubší práci, tentokrát však jejich energii velmi zjemníme a stáhneme si zcela nové nastavení.
K práci budeme potřebovat tyto minerály:
zelený fluorit (ideálně, jinak může být i jiná barva)
azurit nebo chryzokol (pokud nemáš ani jeden, tak malachit)
sodalit
citrín
laserový křišťál
pyrit
červený jaspis (pokud nemáš, tak karneol nebo hematitový křemen)
zirkon rudý (případně záhněda)
růženín

Proč vlastně workshop a ne seminář či kurz?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Po 9 dnů budu do Facebookové skupině dávat post s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně účinků konkrétního krystalu, se kterým budeme pracovat na energetických centrech a další instrukce, jak postupovat. Komunikace bude probíhat skrz fb skupinu.

 

Délka workshopu: 9 dní

Cena: 3500 Kč

Začátek:  13.6.2024

Záměr workshopu je: najít kdo ve své podstatě jsme a vyházet vše ostatní. Ale pozor, i když můžete mít pocit, že už toto máte za sebou, z vlastní zkušenosti mohu říct, že je to jen iluze, protože vše je úplně jinak.

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Podmínkou ale je absolvování detoxu s krystaly (jarní nebo podzimní), protože nemá smysl cokoliv aktivovat, když není systém vyčištěný.

Doporučení:
Během workshopu doporučuji odlehčit stravu, hodně odpočívat, pečovat o své tělo i duši, chodit do bazénu, do sauny či si aspoň dopřávat pravidelnou koupel ve vaně.