Cesta spolupráce s krystaly není pouze o obdivu k jejich kráse a pasivním kontaktu v rámci sdílení společného prostoru. Tato cesta je o aktivní práci na sobě, osobním růstu a pokud po této cestě jdeme svědomitě, krystaly v nás nastartují i mohutný růst duchovní. Spolupráce s krystaly není jen pro vyvolené či předurčené, krystaly jsou tu pro každého, kdo se jim otevře a bude tuto cestu milovat. Budou nás na této cestě provázet, otevírat nám zavřené dveře, rozšiřovat vědomí a stabilizovat schopnosti si rozšířené vědomí udržet.

Kurz Spolupráce s krystaly II. je rozšířením kurzu prvního. Účast na Spolupráci s krystaly I. je podmínkou pro přihlášení na Spolupráci s krystaly II. V kurzu se dozvíte více o pokročilejších technikách práce s krystaly, jako jsou změněné stavy vědomí, práce s energií a informacemi. Bude více prostoru na jednotlivé krystaly, rozdíly v jejich vibracích a energetických účincích a také na rozdíly v komunikaci s nimi. Na kurzu rozšířeněji probereme krystalové mřížky a jejich možnosti, řekneme si o konkrétně vytvořených mřížkách, které nám mohou často pomoci zachovat energii, pohodu či zdravý rozum :). A tentokráte se dostaneme i k tématu nehmotných krystalů, jak s nimi pracovat nejen při duchovní práci, ale i každodenní realitě.

Kurz má dvě varianty:

  1. on-line kurz probíhá formou 3 videí, po přihlášení do kurzu dostanete přihlašovací údaje a pak už si můžete informace dávkovat dle svých časových možností. Přístup do kurzu je časově neomezený.
  2. živý kurz pořádám přiblitně 1 za rok, místo konání je Praha, momentálně nemám žádný vypsaný termín.

 

Cena on-line je kurzu: 1700,-, přihlásit se můžete zde. Přístupové údaje dostanete hned po zaplacení kurzu.

 

 

Pro koho je kurz vhodný?

Účast na Spolupráci s krystaly I. je podmínkou pro přihlášení na Spolupráci s krystaly II., dvojka navazuje na jedničku a v případě, že byste chtěl/a absovovat rovnou druhý díl, mohly by Vám informace z dílu prvního chybět.

Proč se přihlásit na on-line kurz, a ne na kurz “živý”?

  • Výhodou živého kurzu bezesporu je osobní kontakt jak s ostatními účastníky, tak i s tunou krystalů, které sebou vozím. V dnešní době jsou termíny bohužel nejisté a mnoho jich již odpadlo.
  • On-line verze může probíhat i kdyby trakaře padaly. Výhodou on-line kurzu je i to, že nejste vázaní na konkrétní místo a čas, nepotřebujete sehnat hlídání dětí, případně domu a zvěře. A nemusíte se bát, že byste byli ochuzeni o kouzelnou energii krystalů, předám vám ji jak skrz výklad, tak i skrz krystalové mřížky, které pro kurz budu připravovat.

 

Kurz Spolupráce s krystaly II.