Workshop Výcvik vnitřního muže s krystaly

 

Být ženou, respektive být v ženské energii sebou nese mnoho úžasných schopností. Tak třeba přizpůsobivost, intuici, empatii, schopnost vnímat potřeby svého okolí a všechny změny nálad, magnetismus, který nám do života přitáhne vše, co potřebujeme…být v ženské energii je úžasné, ale abychom v ní bezpečně být mohly, potřebujeme mít silnou i energii mužskou. Bez silného vnitřního muže nemáme hranice a přizpůsobujeme se svému okolí tak, že z nás nic nezbyde. Naše vlastní mužská energie nám umožňuje cítit se bezpečně samy v sobě, být autentické, otevřené, zranitelné a okouzlující. Proto je stejně důležité v sobě kultivovat mužskou i ženskou energii.

Smyslem tohoto workshopu je z vnitřního muže, který má občas problém postavit se za sebe (a svou ženu), tedy takového zženštilého mátohy vycvičit bojovníka, gentlemana a charakterního muže, na kterého se naše vnitřní žena může vždy spolehnout. Budeme v sobě kultivovat mužskou energii tak, abychom vždy uměly nastavit hranice, když se začneme ztrácet v potřebě přizpůsobovat se svému okolí, abychom dokázaly pracovat se zaměřenou pozorností a nepodléhaly slabostem a touze po slasti, pohodlí a pasivitě. Abychom vždy, když je to potřeba dokázaly vyjádřit své potřeby a dokázaly opustit situace, ve kterých jsou naše potřeby opomíjeny a nerespektovány. A díky práci na své mužské energii v rámci tohoto workshopu umožníme i své ženské energii růst, kvést a rozvíjet se.

K práci budeme potřebovat tyto minerály:

  • selenit
  • křišťál
  • pyrit
  • zelený turmalín
  • modrý turmalín
  • akvamarín
  • zelený aventurín
  • peridot
  • žlutý fluorit
  • apofylit

Proč vlastně workshop, a ne seminář či kurz?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory a skupinové dynamiky. Proto tento on-line workshop nebude dostupný stále, ale proběhne v konkrétním termínu.

 

Jak bude workshop probíhat?

Po 9 dnů budu do Facebookové skupině dávat post s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně účinků konkrétního krystalu, se kterým budeme pracovat na energetických centrech a další instrukce, jak postupovat. Komunikace bude probíhat skrz fb skupinu.

 

Délka workshopu: 9 dní

Cena: 3500 Kč

Začátek:  26.2.2024

Záměr workshopu je: kultivovat svou mužskou energii a vycvičit v sobě muže, o kterého se může naše vnitřní žena vždy opřít

 

 

 

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Absolvování detoxu s krystaly (jarní nebo podzimní) je doporučeno.

Doporučení:
Během workshopu doporučuji odlehčit stravu, hodně odpočívat, pečovat o své tělo i duši, chodit do bazénu, do sauny či si aspoň dopřávat pravidelnou koupel ve vaně.