On-line workshop “Novoroční čištění nenaplněných očekávání”

On-line workshop “Novoroční čištění nenaplněných očekávání”

Příchod nového roku je pro mnoho z nás obdobím, kdy si děláme plány na celý další rok, někdo tvoří vision boardy, jiní rovnou vyrazí do akce a makají na svých snech, jiní vstupují do různých transformačních programů a kurzů, jejichž téma je od dosažení vysněné postavy (fyzické kondice), přes zlepšení podnikatelských schopností po aktivaci třetího oka a jasnozřivosti. Koncem roku pak tak trochu bilancujeme, rozjímáme o tom, co ze svých cílů jsme splnili a co ne. To nesplněné nás často velmi trápí či irituje a tak zkoušíme totéž realizovat i v roce dalším. Někdy úspěšně, někdy méně. Bohužel ne vždy je možné hlavou vymyslet a naplánovat, jak dlouho bude dosažení cíle trvat, protože někdy je potřeba větší množství změn, synchronicit a tudíž i času (trpělivosti). Naše hlava dokáže vymyslet a naplánovat mnohé naplňující představy, které by se v ideálním světě manifestovaly jedna za druhou, ale v našich životech a v našem tvoření musíme počítat s rolí síly (vesmíru, absolutna, boha….) a tak ne vždy je vše tak rychlé, jak bychom si přáli.

Ať si to připouštíme či nikoliv, nenaplněná očekávání v nás tvoří smutek, frustraci a zlost, čím méně si tyto emoce připouštíme, tím intenzivně je ukládáme (schováváme) do svého podvědomí a současně znečišťujeme svůj energetický systém, což nikdy nepřináší nic dobrého. A tak jsem připravila jednodenní workshop, ve kterém budeme čistit nenaplněná očekávání, která od sebe i od života máme a která nám blokují prožívání bezpomínečné lásky k sobě a také pocit bezpečí ve svém těle.

Na práci budeme potřebovat tyto krystaly:

  • selenit
  • růženín
  • křištál

Workshop bude probíhat zde na webu, před jeho začátkem vám pošlu přihašovací údaje a odkaz.

Cena workshopu je 250,- korun.

Termín workshopu je 1.1.2024 v 17 hodin, přihlásit se ale můžete i kdykoliv později, protože práci na sobě stejně musíte udělat vy sami a nejde o konkrétní termín či hodinu.

Více informací najdete ve videu.