On-line workshop “Relativita času s krystaly”

On-line workshop “Relativita času s krystaly”

 

Říká se, že času máme všichni stejně. Z hlediska stroje, který měří objektivní čas a kterému se říká hodinky to tak skutečně je. My ale nejsme lineární, vystřižení z papíru a nefungujeme trojrozměrně. Každý z nás má schopnost svůj čas tak trochu ohýbat, natahovat či zkracovat, každý z nás to dělá, i když si to většinou neuvědomujeme. Každý z nás za jeden den, tedy 24 hodin stihne jiné množství úkonů/činností a není to způsobené tím, že je někdo šikovnější či zkušenější, to se tak může zdát jen vnějšímu pozorovateli. Čas je prý ta nejcennějším komodita na světě, protože se nedá koupit. Ale co když se můžeme naučit ho vnímat úplně jinak a jinak s ním nakládat? Co když je možné ho mít přeci jen o trochu víc, než je “běžné”? V tomto workshopu budeme pracovat s časem a jeho takzvaným ohýbáním, tedy přizpůsobování svým potřebám. Naučíte se nastavit svou mysl tak, že se více uvolní a přijme relativitu času jako fakt. A pak už je to jen na vás, co s časem, který budete mít navíc uděláte.

 

Proč vlastně workshop a ne seminář?

Termín “workshop” jsem zvolila z toho důvodu, že tento on-line program bude velmi aktivní a prožitkový, nejde v něm primárně o výuku, ale o práci na sobě. Vše, co se při workshopu naučíte můžete samozřejmě používat do budoucna sami pro sebe nebo své blízké, ale už bez mé energetické podpory.

Jak bude workshop probíhat?

Workshop probíhá zde na webu, po dobu 5 dnů budete dostávat přístup k stránce s podpůrnou krystalovou mřížkou, skrze kterou budeme každý den pracovat, informace ohledně účinků konkrétního krystalu, se kterým budeme pracovat na energetických centrech a další instrukce, jak postupovat. Každý den téma rozvedu ve videu.

Krystaly, které budou k práci potřeba:

  • fluorit zelený, žlutý, modrý, fialový (pokud některou z barev nemáte, můžete pracovat buď s duhovým, nebo prostě s tím, který máte)
  • selenit
  • stilbit
  • křišťál

 

 

Délka workshopu: 5 dní

Cena: 1950 Kč

Začátek:  přihlásit se můžete kdykoliv, workshop není vázaný na konkrétní termín

Záměr workshopu je: naučit se pracovat s relativitou času

Pro koho je workshop určený?

Pro bytosti, které na sobě už nějakou dobu pracují a alespoň částečně znají svůj energetický systém (systém čaker), nemusíte mít za sebou kurz Spolupráce s krystaly.  Tentokrát není detox s krystaly podmínkou.

Doporučení:
Během workshopu doporučuji odlehčit stravu, hodně odpočívat, pečovat o své tělo i duši, chodit do bazénu, do sauny či si aspoň dopřávat pravidelnou koupel ve vaně.