Libyjské pouštní sklo

Libyjské pouštní sklo

Libyjské pouštní sklo patří do rodiny tektitů, jeho vznik je tedy spojený s meteorickou aktivitou. Sice se o tom, jak vzniklo vedou dohady, není to ale až tak podstatné. Kromě toho, že je vlastně roztaveným pískem ze Sahary v sobě obsahuje i poměrně značné množství iridia, které jeho účinkům dodává specifické vlastnosti. Už jen ta představa, že se lybijské pouštní sklo (s už tak neskutečně silnou energií) celé tisíciletí povaluje na místech, na která s obrovskou intenzitou praží slunce, je jasné, že solární energie je jednou z jeho předních kvalit.

Tato roztomile žlutá sklíčka v sobě mají naakumulovanou sluneční energii, která je kombinovaná s obrovskou hybností meteoritu. Jejich energie na mě působí tak, jako by se před ní nedalo utéct, schovat…prostě vás uchopí (samozřejmě když jste připravení) a vy díky ní uděláte kvantový skok do “míst” kde nic není problém, dokonce i času máte spoustu, chybějící energie na cokoliv je pouhá vzpomínka a vaše sebevědomí se ustálí v bodu absolutního sebepřijetí se vším všudy.

V rámci našeho energetického pole nevíce pracuje se solárem, ale také s pupeční a srdeční čakrou, můžeme tedy s libyjským pouštním sklem pracovat jak na posílení hojnosti a sebepoznání, tak i na schopnosti zhmotnit si do života vše, co potřebujeme a co na úrovni své duše vnímáme jako důležité. A samozřejmě s ním můžeme pracovat na posílení srdeční čakry, hlavně na schopnosti rozlišovat, co se námi ladí a co ne, možná se vám pod jeho vlivem stane, že se vším budete hotovi dříve, než se nadechnete, protože budete mnohem intenzivněji cítit, kdo jste. Když ho použijete do krystalové mřížky, výrazně zvýší její sílu.

Kdy tedy pracovat s libyjským pouštním sklem?

  • už se nebojíš své síly, zodpovědnosti za svá rozhodnutí a tvůrčí schopnosti? Pozvi mě k sobě a já ti ukážu, kam až se můžeš vznést, jak velká je tvoje síla a kdo skutečně jsi.
  • potřebuješ více sluneční energie, která tě naplní svou sebevědomou a důstojnou energií? Potřebuješ poladit důvěru ve svou cestu a své vnímání reality? Jsem připraven tě vzít na dobrodružnou cestu nejen tvým nitrem, ale i celým vesmírem, můžu ti totiž ukázat, kdo skutečně jsi, kým si býval a budeš.
  • jsi připraven shodit ze sebe přesvědčení, která jsou spojená s životem v lidském těle a která omezují tvůrčí schopnosti i představivost? Chceš mít víc energie, která ti pomůže žít v nadhledu a která ti pomůže realizovat se v každé životní oblasti? Ponoř se do mé síly a já tě přetavím a nabiju svou silou.

Tak jako u vltavínu doporučuji pro práci s ním důkladně se uzemnit, takže současně s ním pracovat třeba se záhnědou či skorylem.


Related Posts

Co nás čeká v roce 2024

Co nás čeká v roce 2024

Většinou moc nesleduju různé předpovědi na následují rok, kterých je v tomto období všude plno a když tak si velmi vybírám co si přečtu či shlédnu, protože mnoho lidí rádo straší a následně sklízí energii, kterou zaseli. Dnes mi to ale nedá, a i já […]

Krystaloterapie – Co s patogeny?

Krystaloterapie – Co s patogeny?

V oblasti osobního, a hlavně duchovního rozvoje panuje všeobecně přijímaná teze, že podstatné je to, jak jsme nastavení ve svém nitru. Tedy nezáleží na tom, co se děje kolem nás, když jsme dobře “vyladění”, jsme schopni si udržet vnitřní klid a vyzařovat harmonii i ve […]