Tygří oko

Tygří oko

Jestli hledáte kámen se silnou mužskou energií, je to tygří oko. Svou strukturou je to křemičitan, a kromě zlaté barvy se vyskytuje ještě v barvě modré (sokolí oko) a červené (býčí oko). Tygří oko pracuje se třetí a druhou čakrou, dodává životní sílu, vytrvalost, sebevědomí, zaměření a pomáhá nám od života získat to, co si zvolíme. Pro lepší napojení se na jeho vibrace si tygří oko představme jako osobu, a přestože má silnou mužskou energii, vtělíme ji dnes do ženy.

2017-12-1--13-48-26Slečna Tygřice je překrásná žena. Není nijak okázale výrazná, a přestože bude oblečená stejně jako ostatní ženy, nikdy ji nepřehlédnete. To, co ji odlišuje, je její vnitřní síla, síla jejího zaměření a sebedůvěra. Ona víc co chce a jde si za tím. Zná svou hodnotu a ví kým je. Je mistryní v manifestování svých tužeb.  Neplýtvá energií, tu si nechává na dosažení svých cílů. Běda, když ji vyrušíte z její koncentrace. Budete rádi, když na vás jen zavrčí. Slečna Tygřice je stále obklopena hojností. A opět, není okázalá, nemá víc, než kolik je jí příjemné. Neplýtvá ani svou energií, ani penězi. Pokud se od ní (od tygřího oka) chcete naučit peníze zhmotňovat, nečekejte přepych a rozmařilost (na to si zvolte jiné kameny), očekávejte vše, co potřebujete pro uspokojení svých životních potřeb a tužeb, ale nic navíc. Ani kapka energie nesmí přijít na zmar. Pro slečnu Tygřici je největším přepychem její schopnost svou energii ušetřit tím, že jí umí přesně zacílit. A tak je to i s penězi.

Situace, ve kterých byste rádi měli Tygřici po svém boku jsou ty, kdy jdete například na pohovor. Ona se nebojí, že něco udělá špatně, ona totiž ví, že i kdyby něco „pokazila“, osvojí si tím novou strategii lovu. Přesto není jen chladnou a cílevědomou šelmou, bez špetky soucitu. Je plně napojená na své vyšší já a díky tomu, že stojí nohama pevně na zemi, umí ochránit svou integritu. Užívá si svůj život, každou akci, kterou podnikne pro to, aby zhmotnila vše, co si přeje a zároveň si umí vychutnávat odpočinek a nic nedělání. Ví, v čem je dobrá a zároveň si uvědomuje, co je třeba ještě zlepšit či změnit.

DSCF6586Pokud začnete pracovat s tygřím okem, připravte se na pořádný tajfun. Tygří oko je skvělým pomocníkem pro každého, kdo potřebuje posílit svou třetí čakru a sluncem ozářit své sebevědomí. A zároveň vás naučí užívat si plody své práce a nepochybovat o tom, že vy si to zasloužíte.

Afirmace pro tygří oko: „zasloužím si svou odměnu“.

 

z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická

 

Tento článek můžete  šířit v neupravené formě s uvedením jména autorky s aktivním odkazem na stránky www.kristalovakomnata.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji.


Related Posts

Krystaloterapie – Síla integrity

Krystaloterapie – Síla integrity

Jeden z mýtů, na který narazíme při svém duchovním rozvoji je, že musíme hlavně otevírat svou srdeční čakru. Že přes to nejede vlak a otevřené srdce je zárukou navyšování vibrací, duchovního růstu a znamením kvalitní osobnosti. A tak mnozí aktivně otevírají své srdce, poctivě ho […]

Portál k vyššímu já – Krystalová mřížka

Portál k vyššímu já – Krystalová mřížka

Občas se setkávám s dotazy na to, jak vlastně mřížky fungují, jak dlouho musí působit, jak rychle působit začnou a co se vlastně děje, když mřížku sestavíme. Pokud jste se ještě s mřížkami nesetkali, v tomto článku se dozvíte základní principy toho, jak fungují.  A pro ty z Vás, […]