Odhalte tajemství své mysli s mistrem Fluoritem

Odhalte tajemství své mysli s mistrem Fluoritem

Fluorit je kámen, který nepochází odsud. Je naprosto jiný než jiné krystaly, není ani z naší galaxie. I když se sem na Zemi nepřilétl jako vltavíny na meteoritu a zrodil se v temnotě uvnitř naší milé Gaiy, nese v sobě kódy z dalekých míst. Na rozdíl od některých vysokovibračních kamenů, které tvoří portály na vzdálená místa, fluorit je portálem na jedno velmi blízké místo – přímo do naší mysli. Protože fluoritů existuje neuvěřitelné množství barev a tvarů, každý z nich se dokáže dotknout jiné části naší mysli a kultivuje ji způsobem, který nelze nijak napodobit či nahradit.

Pokud se chcete naučit používat svou mysl jako doslova magický nástroj svého ducha, pusťte se do spolupráce s fluoritem. Krystaly fluoritu už na pohled jeví známky vysoké organizovanosti, systému a řádu. Jestli patříte mezi ty, které slovo systém či řád děsí, patrně jste poznali pouze destruktivní polaritu těchto “slov”. Kde není systém, tam vládne chaos. Kde chybí organizace, vše se přelévá zcela beze smyslu z jedné strany na druhou. Kde chybí řád, tam chybí vyšší smysl a cíl. Jistě, bez řádu se dá celkem snadno a příjemně žít. V jistém bodě ale zjistíte, že když nemáte systém, stagnujete, protože postupuje stylem jeden krok vpřed, dva vzad, tři doleva a šestkrát kotoul kamkoliv. Při kultivaci mysli nejde o nějaké despotické dodržování nastavených pravidel a bezhlavé následování pokynů. Při kultivaci mysli jde o výcvik svého mentálního těla, který se dá přirovnat k přípravám fyzického těla na maraton. Kdo je líný, miluje odpočinek, nebo prostě nerad cvičí, na maraton trénovat nebude. Komu vyhovuje rozevlátá a roztříštěná mysl, ten se vyhne fluoritu obloukem.

A co že s vaší myslí fluorit provede? Pokud ho nepustíte dovnitř, tak nic. Když mu ale otevřete svou mysl dokořán, zastaví tok času. Přestane existovat minulost i budoucnost, ocitnete se plně ponořeni to přítomného okamžiku. Vaše mysl přestane skákat od téma k tématu, přestane vás strašit představami, co vše je třeba udělat, než dojdete tam, kam dojít chcete (a kolik vás čeká překážek). Přestane tvořit očekávání průběhu událostí, přestane vás uštvávat vodopádem zbytečných myšlenek co když, jak na to a podobně. Naučíte se, že když něco chcete, přestaňte o tom přemýšlet a vykročte směrem ke svému “cíli”, i když neznáte cestu. Naučí vás důvěřovat moudrosti své duše, že pro vás vždy vybere tu cestu, na kterou jste připravení.

Různé barvy fluoritů pracují s jinými frekvencemi naší mysli, proto vůbec není od věci mít doma fluoritů více.

Tak třeba žlutý fluorit pracuje nejvíce třetí čakrou. Naučí Vás, jak dát vaší mysli jasné hranice, aby nebyla vaší tyrankou. Ukáže nám, kdy máme své mysli říct dost, tudy cesta nevede a kdy ji pobídnout k aktivitě.

Fialový fluorit svými vibracemi rezonuje s šestou čakrou a učí nás, respektive naše mentální tělo, spolupracovat s Vyšším já, lépe překládat informace od jiných bytostí a dá se říci, že posiluje telepatické schopnosti.

Modrý fluorit pracuje s pátou čakrou a pomáhá nám přesně a jasně vyjadřovat světlo své duše tak, abychom byli ostatními pochopeni. Dokáže nás naladit na jakýkoliv “jazyk” (tím nemyslím řeč, ale způsoby vyjadřování konkrétního člověka, prostě se naladíte na jeho způsob vyjadřování a myšlení) a komunikovat velmi účinně a sofistikovaně.

Zelený fluorit vibruje na frekvenci našeho srdce. Díky jeho láskyplné energii dokážeme kultivovat svou mysl, ale zároveň vnímat i své emoce, strachy, otisky a být trpěliví jak vůči sobě, tak i vůči ostatním. Když to bolí zvolnit, více se vcítit a vhodným způsobem opečovat, když je vyléčeno, zase přidat tempo.

Čirý fluorit vypadá jak čistý led, pracuje se sedmou čakrou a otevírá cestu k mimotělním čakrám. Pomáhá nám (a naší mysli) vypnout očekávání a přestavy, co za branami naší sedmé čakry je, jak vypají ty další světy, které jsou mimo nás. Doporučuji pro meditace, silně rozšiřuje vědomí a naši schopnost přijímat vysokovibrační dávky světla.

Z Křišťálové komnaty

Tereza

www.kristalovakomnata.cz


Related Posts

Krystaloterapie – Test kvality vztahu

Krystaloterapie – Test kvality vztahu

Začátky vztahů bývají opojné a sluncem prozářené. Hormony přesycené tělo ovlivňuje jak naše emoce, které jsou zesílené, tak i mentální schopnosti, které jsou naopak v těžkém útlumu. Co kdyby vám někdo na začátku vztahu dal do ruky kouzelný nápoj, který by vám pomohl prohlédnout přes […]

Krystalové mřížky – Pochopení životních lekcí

Krystalové mřížky – Pochopení životních lekcí

Jednou z mnoha možností krystalových mřížek je pomoc při sebereflexi. Sebereflexe je důležitou součástí (nejen) duchovního rozvoje, bez řádné sebereflexe je snadné zaseknout se a místo rozvoje začít stagnovat, nebo propadnout duchovní pýše. Dnes si ukážeme, jak sestavit mřížku, aby zostřila naši mysl tak, že pronikne […]