Aragonit – Správce vnitřního ohně

Aragonit – Správce vnitřního ohně

Aragonit patří do skupiny minerálů, které umí důkladně čistit a rozpouštět nežádoucí stav, který prožíváme. Je to specialista na čištění fyzického těla, pomůže i na fyzické bolesti (místo teplého obkladu). Stimuluje křížovou čakru, takže pokud máte problém užívat si život, dělat si radost, odpočívat či tvořit dle chuti, rozhodně doporučuji.

Když budete aragonit používat na práci s křížovou čakrou, například ho na ní přiložíte (ideálně na půl hodiny, klidně i déle), tak se v ní spustí očistné procesy. Můžete to prožívat jako teplo v pánevní oblasti, ale také se vám můžou vyplavovat potlačené emoce. Není ani tak důležité každou emoci přiřadit k nějakému prožitku, doporučuji se spíše zaměřit na otevření se energii aragonitu, aby pánevní oblast vyčistil opravdu důkladně. Práci s ním je dobré pravidelně opakovat, to, že došlo k vyčištění těžkých energií poznáte podle toho, že se vám to odrazí i ve vnějším životě. Například zjistíte, že máte více životní energie, máte chuť dělat nové věci, nebo jen dělat něco jinak než doposud. Vyčištěná pánevní oblast se projeví i v partnerských vztazích a lepším prožívání či užívání si sexu.

PS: v hnědé variantě je výborný při bolestivé menstruaci, ideálně umístit na dělohu a nechat pracovat a rozpustit programy, které nadměrnou bolest působí.

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická


Related Posts

Krystalová mřížka pro obnovení síly

Krystalová mřížka pro obnovení síly

Každý posun, uvědomění či veliký aha moment jsou důsledkem rozšíření vědomí. Z informací se stává žitá moudrost, která je tím, proč zde vlastně jsme. Celý život se učíme žít to, co “víme” žít. Když však dojde k onomu rozšíření vědomí, velmi se změní energetická rovnováha […]

Mřížka pro uvolnění mysli

Mřížka pro uvolnění mysli

Jestli hledáte kámen, který dokáže dokonale uvolnit mysl, která je v křeči a nezáleží na tom, jak se do té křeče dostatala, je to modrý aragonit. Jeho neskutečně jemná, láskyplná energie Vás obalí, uvolní a Vám bude prostě skvěle. Možná pak budete moci konečně najít […]