Žlutý danburit – Převozník do plné zodpovědnosti

Žlutý danburit – Převozník do plné zodpovědnosti

Žlutý danburit se od svého růžového bratra tak trochu liší. Zatímco růžový danburit většina lidí považuje za lásku velikou, tomu žlutému se radši vyhnou. Zatímco růžový nám dokáže vyčistit srdeční čakru a tím nám okamžitě ulevit od bolesti a nelásky k sobě samým, žlutý pracuje se třetí čakrou, což zavání nutností vykročit z komfortní zóny (z čehož se občas trochu kroutí vnitřnosti). Žlutý danburit doporučuji jen tomu, kdo přijal svoje slabé i silné stránky. Pokud se nebojíte vlastní síly a nevyděsí vás vaše slabosti, může vám být skvělým průvodcem při hledání vlastní pravdy.

Danburity patří do skupiny krystalů, které rozpouští programy, energetické bloky a dokážou otevřít potlačené záležitosti. Když se toto děje v oblasti třetí čakry, tedy záležitostí kolem zodpovědnosti za svůj život, bývá to více bolestivé či nepříjemné, než v jiných energetických centrech. Není zde totiž nikdo, na koho bychom mohli ukázat prstem a říct za to může on! Žlutý danburit nás vede k absolutní zodpovědnosti za všechna rozhodnutí, že všechny emoce nebo třeba za to, že jsme si nechali vnutit realitu, která nám nevyhovuje a se kterou neladíme. Pomáhá nám být celiství, vnímat každou svou část a nezříkat se jí jen proto, že není ani přitažlivá ani žádoucí.

Kdy tedy požádat žlutý danburit o pomoc, vhled a moudré vedení?

  • vstup do mé energie kdykoliv si nejsi jistý, jestli k tobě mluví strachem omámená mysl, od moudrosti duše odpojené ego, nebo jestli tvoje srdce ví, že to není tvoje cesta. Pomůžu ti najít program, který ti lže, pomůžu ti ho rozpustit a jít dál bez této zátěže.
  • dovol mi být s tebou, kdykoliv nevidíš na cestu. Nadzvednu mlhu a ukážu ti, kam která z možných cest vede a odkud vychází. Tvoje volba pak bude tak vědomá, nakolik jsi schopen být sám k sobě upřímný.
  • pokud jsi ze mě nesvůj, nejsem to já, ke komu cítíš odpor, jen si nechceš přiznat, že se bojíš změny. Se mnou je změna jistá, když se mi otevřeš, rozšířím tvé vědomí a podpořím tvou sílu stát si za svým rozhodnutím a nenechat se někým zlomit či zviklat.

Pokud si na žlutý danburit troufnete, tedy vás láká a přitahuje, vřele doporučuji. Pokud máte rádi topaz a dělá vám dobře, žlutý danburit pracuje podobně, jen na vyšším levelu.

Z Křišťálové komnaty

Tereza Stropnická

 


Related Posts

Krystaloterapie – Aktivace šesté čakry

Krystaloterapie – Aktivace šesté čakry

Říká se, že zrak a schopnost vidět “správně” se rozvíjí přibližně do 6–7 let. Pak už je dítě naučeno vidět to, co vidět má způsobem, jak je to “normální”. Vidět svět kolem sebe tak, jako všichni ostatní způsobuje, že tuto podobu světa každý člověk posiluje […]

Krystalová mřížka – životní energie/hojnost

Krystalová mřížka – životní energie/hojnost

Proces, kterým momentálně procházíme jako lidstvo někteří nadšeně a optimisticky vítají jako příležitost k narovnání našeho chování, jiní se obávají nejen o zdraví své či svých bližních, ale nejspíš ještě více ekonomických důsledků. Peníze nejsou ničím jiným než zhmotněním životní energie. Když nám v životě […]