Heliodor – Aktivátor solaru

Heliodor – Aktivátor solaru

Heliodor patří do rodiny berylů, tak jako třeba smaragd, akvamarín či morganit. Jeho energie je tedy velmi silná a sebejistá. Jeho žlutá barva napovídá, že pracuje s energetickými centry v břišní krajině. Jeho síla však nepůsobí přímo na třetí čakru, která se nachází v oblasti pupku, ale pracuje spíše se solárem, který je nad pupkem. Aktivita tohoto energetického centra je mimo jiné zodpovědná za naši schopnosti tvořit a modelovat si svou realitu. Základem ovšem je, abychom si solár nejdříve pořádně pročistili, třeba za pomoci topazu či žlutého danburitu.

V případě, že jsme připraveni chopit své tvořivé energie a začít svůj život přetvářet a modelovat, z jemné energie vytvářet hmotu, dávat věcem i energiím řád, aby harmonicky zapadly do celku, heliodor je připraven nám v tom pomoci. Nejen že nám otevře cestu k vlastní energii, kterou můžeme používat, ale také nás napojí na tvořivou energii slunce, která našemu “dílu” dodá patřičný náboj. Když si přizvete heliodor na pomoc při plánování i realizaci projektu, který je propojený s cestou vaší duše, heliodor vám ukáže, jak příjemné a snadné je tvořit zde ve hmotě silou svého ducha.

Heliodor je velký učitel v oblasti realizace své duše a pomáhá nám naši misi také úspěšně (s)plnit. Když si ho budete pravidelně přikládat na solár (doporučuji půl hodinu před spaním), posílí vaši schopnost utvářet si naplňující realitu. Jak jsem ale psala hned na začátku, je třeba mít řádně pročištěné zrádné programy, které nám můžou říkat, že něco není možné, že si to či ono nezasloužíme, nebo že si musíme nejdříve cosi odžít. Však to známe všichni :D.

A kdy tedy heliodor pustit do svého života?

  • jsi připraven vpustit svou duši do dolních čaker a žít v souladu s jejím vedením? Otevři se mé energii a já ti na oplátku otevřu bránu k tvému nitru.
  • máš představu, kam by se tvůj život měl ubírat, ale chybí ti stabilita a energie, která by tě provedla všemi nástrahami? Dovol mi dodat ti vytrvalost, sílu a směr.
  • chceš se podělit o krásu své duše a žít její kvality v každodenním životě? Pomůžu ti zářit tvým vlastním světlem, dodám ti odvahu být sám sebou a kdykoliv zaváháš, připomenu ti tvé kvality.
  • znáš své schopnosti, víš, co jsi zač, ale váháš, jak uchopit svou moc? Dovol mi být s tebou a ukázat ti, jak ji uchopit bez pochybností a obav.

Heliodor je nenápadný, ale rozhodně majestátní a úžasný průvodce, který je tu pro všechny zralé bytosti. Doporučuji pro tvoření na pevných základech, pokud ho zapojíte do svých projektů, budou stabilní, užitečné a budou mít dlouhodobé trvání.


Related Posts

Používáte krystaly při své práci?

Používáte krystaly při své práci?

Milujete krystaly a máte je všude kolem sebe? Nosíte je jako šperky, zápěstí máte plná korálků a v kabelce (v kapse) minimálně půl kilový poklad?  I když pro nás tito naši osobní průvodci “pracují” neustále, tedy stabilizují naše vibrace, chrání nás od energetických i emočních […]

Beryly – krystaly zralosti

Beryly – krystaly zralosti

Z berylů je nejoblíbenější a možná nejvíce “snesitelný” akvamarín. Možná pro jeho krásnou barvu, možná je to kvůli jeho energiím, které nám do života přináší nadhled. V jádru jsou však beryly krystaly, ke kterým se dostanou (myslím energeticky, koupit je může každý) jen ti, kteří […]